Skip to Main Content
Please enable JS

Závěrečný turnaj 2022

Stejně jako loňský rok golfové hřiště PGA National Czech Republic na závěr sezóny uspořádalo pro své členy členský turnaj. Formát hry byl zábavnější a proběhl ve formátu texas scramble, čímž si členové mohli dle sebe sestavovat týmy a snažit se tak společně o dosažení co nejlepšího výsledku po 10% vyrovnání hracího handicapu. Letošní rok se zúčastnilo celkem 87 hráčů, což považujeme za velmi hojnou účast. Pro dámy byly určené tmavě zelené odpaliště a pro muže stříbrné.

Jako poprvé si mohli členi užít turnaj s nově otevřenou klubovnou. Před začátkem hry byla pro hráče připravená snídaně, kterou si mohli vychutnat i na terasách zámečku, neboť počasí bylo velmi vydařené a sluníčko budilo pozitivní atmosféru. Po celou hru se golfový tým staral o to, aby hráčům na hřišti nic nechybělo a hra běžela hladce. Jsme moc rádi, že jsme si mohli společně užít jeden z posledních hracích dnů v sezóně 2022 za velmi příznivého počasí a za nově fungující klubovny.

Vítězem závěrečného turnaje pro rok 2022 se stal tým ve složení Jonáš Filgas, Karel Miškovský mladší, Jan Novák a Jakub Kůrka.

Na druhé příčce se umístil tým ve složení David Lukas, Jana Lukasová, Kateřina Krásová a Jiří Krása.

Třetí místo patřilo Janě Malečkové, Tomášovi Topinkovi, Martinu Fiedlerovi a Bořivoji Žákovi.

Děkujeme všem našim partnerům Andaz Praha, Restaurace Farma Špindlerův mlýn, Booba Professionals in lighting, Bang & Olufsen Česká republika, Vermont holding, Vienna House Andel’s Prague, Firm Clinic, Augustine Hotel Prague, Golfclub Kitzbühel GmbH, Bowling Celnice, Čokoláda Steiner & Kovarik, Květinářství Černý Tulipán, Filicori Zecchini CZ & SK. Moc si této podpory vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Na závěr bychom také rádi zmínili, že na turnaji proběhlo vyhlášení i dvou celoročních soutěží. Jednalo se o Sunday Oaks Cup, konaný každou neděli, a klubovou jamkovou hru sponzorovanou naším partnerem Callaway. Celkovým vítězem obou soutěží se stal Jonáš Filgas a tímto mu moc gratulujeme.