Skip to Main Content
Please enable JS

Mistrovství klubu 2022

První zářijový víkend hostilo PGA National Czech Republic již třetí Mistrovství klubu. Počasí bylo vydařené a hráči si tak mohli oba hrací dny naplno užívat skvělé připravené hřiště.

Adéla Cejnarová a Petr Dědek, oba úřadující mistři, v závěru prvního dne vedli a do druhého kola tak nastupovali s možností obhájit i letos svůj titul, avšak nízký náskok ran a konkurence se postarali o to, že se o svůj titul museli poprat i druhý hrací den.

I přes to, že Adéle takzvaně šlapala na paty po prvním kole její maminka, uhrála podařeně druhé hrací kolo a stala se tak již druhým rokem Mistryní klubu pro rok 2022. U mužů si svou hru opět pohlídal vládnoucí mistr Petr Dědek a stal se tak již třetím rokem Mistr klubu pro 2022. Oběma se tak podařilo obhájit titul Mistra a už teď jsme napjatí, jak tomu bude další rok.

Rádi bychom tímto poděkovali za podporu od našich sponzorů Costa Navarino golf resort, Rückl, Bang & Olufsen, Steiner & Kovarik, Vienna Andels hotel, Filicori, Víno Marty, Augustine hotel, Maximilian hotel, kteří přispěli k úspěšné akci a vítězům ve všech kategoriích věnovali ceny s nezapomenutelným zážitkem.

Mistrům klubu 2022 moc gratulujeme a těšíme se, že se o titul poperou i další rok.