Skip to Main Content
Please enable JS

Oaks Prague sestavilo všestranně nadaný tým, aby vytvořil a vedl PGA National Czech Republic.

Paul Dennis, Director of Golf

Paul Dennis

Pochází z Anglie a již 25 let je golfovým profesionálem PGA. Poté, co se v roce 2004 připojil ke společnosti Troon Golf a působil v londýnském The Grove, se přestěhoval na Střední východ, aby řídil kluby v Abu Dhabi, Dubaji a poté v Maskatu. Pak ho přivábila Asie, a tak se přestěhoval do Langkawi v Malajsii, aby se poté vrátil na Střední východ jako součást týmu, jenž otevíral novou vlajkovou loď společnosti Troon a dějiště European Tour – Royal Greens. Nyní Paul Dennis působí ve společnosti Troon již patnáctým rokem a stal se součástí týmu Oaks jako ředitel golfu.

Jordan Fairweather, Construction and Grow-In Superintendent

Získal rozsáhlé mezinárodní zkušenosti v Evropě, USA, na Středním východě i v Asii. Absolvoval Rutgers University v USA, později pracoval pro US Open a Ryder Cup, svou kariéru však zahájil ve Skotsku v klubu Loch Lomond Golf Club. V Dubaji a Abu Dhabi dohlížel Jordan Fairweather na stavbu Yas Links a také Dubai Golf City a dostihového závodiště Meydan. V Bulharsku Jordan završil stavbu a otevření Pravet's Golf Club a hostil dva evropské šampionáty EPGA. Působil rovněž ve funkci skupinového ředitele pro agronomii v The Els Club Malaysia, kde pod něj spadalo 72 golfových jamek, a jako ředitel pro agronomii pro Troon Golf v bahrajnském The Royal Golf Club.

Pavel Pokorný, PGA Golf Instructor


Golf hraje 26 let a golfovým profesionálem je již 11 rokem. Absolvoval profesionální školu pro teaching-pro five-star academy a stal se tak úspěšně nejenom golfovým profesionálem ale i profesionálním trenérem. Dvě sezony hrál EPD tour v Německu pro profesionální hráče a pravidelně startoval na České profesionální golf tour. Spolupracoval s trenéry i hráči ze zahraničí. Působil jako trenér golfu v golf resortu Beroun a Albatross, kde byl i trenérem v akademii Davida Cartera. Nyní je pro něj velkým potěšením předat své zkušenosti vám, zde na PGA National Czech Republic a vylepšit si tak vaše skóre na hřišti.