Skip to Main Content
Please enable JS

Oaks Prague sestavilo všestranně nadaný tým, aby vytvořil a vedl PGA National Czech Republic.

Paul Dennis, Director of Golf

Paul Dennis

Pochází z Anglie a již 25 let je golfovým profesionálem PGA. Poté, co se v roce 2004 připojil ke společnosti Troon Golf a působil v londýnském The Grove, se přestěhoval na Střední východ, aby řídil kluby v Abu Dhabi, Dubaji a poté v Maskatu. Pak ho přivábila Asie, a tak se přestěhoval do Langkawi v Malajsii, aby se poté vrátil na Střední východ jako součást týmu, jenž otevíral novou vlajkovou loď společnosti Troon a dějiště European Tour – Royal Greens. Nyní Paul Dennis působí ve společnosti Troon již patnáctým rokem a stal se součástí týmu Oaks jako ředitel golfu.

Jordan Fairweather, Construction and Grow-In Superintendent

Získal rozsáhlé mezinárodní zkušenosti v Evropě, USA, na Středním východě i v Asii. Absolvoval Rutgers University v USA, později pracoval pro US Open a Ryder Cup, svou kariéru však zahájil ve Skotsku v klubu Loch Lomond Golf Club. V Dubaji a Abu Dhabi dohlížel Jordan Fairweather na stavbu Yas Links a také Dubai Golf City a dostihového závodiště Meydan. V Bulharsku Jordan završil stavbu a otevření Pravet's Golf Club a hostil dva evropské šampionáty EPGA. Působil rovněž ve funkci skupinového ředitele pro agronomii v The Els Club Malaysia, kde pod něj spadalo 72 golfových jamek, a jako ředitel pro agronomii pro Troon Golf v bahrajnském The Royal Golf Club.

Zdenek Jehlicka, Golf Operations Asst Manager

Zdenek Jehlicka

Zdeněk, původem z Prahy, absolvoval studia Golf managementu na Les Roches Hotel University v Marbelle, po kterých následovala stáž na prestižním resortu Finca Cortesin Golf Resort, dějišti Volvo Matchplay 2009-2011. Po svém návratu do České republiky začal pracovat jako Event a Golf academy manager na Albatross Golf Resortu, současném dějišti European Tour turnaje Czech Masters. Před svým nástupem do týmu Troon Prive na Oaks Prague pracoval také jako Head of Golf pro společnost Relmost, promotéra Czech Masters. 

Pavel Pokorny, PGA Golf Instructor

Pavel Pokorny

Golf hraje 26 let a golfovým profesionálem je již 11 rokem. Absolvoval profesionální školu pro teaching-pro five star academy a stal se tak úspěšně nejenom golfovým profesionálem ale i profesionálním trenérem. Dvě sezony hrál EPD tour v Německu pro profesionální hráče a pravidelně startoval na České profesionální golf tour. Spolupracoval s trenéry i hráči ze zahraničí. Působil jako trenér v golf resortu Beroun a Albatross, kde byl i trenérem v akademii Davida Cartera. Nyní je pro něj velkým potěšením předat své zkušenosti vám, zde na PGA National Czech Republic a vylepšit tak vaše skóre na hřišti.