Skip to Main Content
Please enable JS

Členský závěrečný turnaj 2021

Začátkem listopadu hostilo golfové hřiště PGA National Czech Republic na závěr úspěšné sezony 2021 členský turnaj. Celkem se zúčastnilo 82 hráčů a soutěž proběhla ve volnějším formátu texas scramble na 18 jamek. Týmy byly rozděleny do čtyřčlenných skupin s cílem dosáhnout nejnižšího počtu ran po 10% vyrovnání hracího handicapu celého týmu. Dámy hrály z tmavě zelených odpališť a muži ze stříbrných odpališť, přičemž od každého hráče se musely vybrat minimálně 3 rány z odpaliště.

Po odehrání čekalo na hráče občerstvení na terase u zámku, jež bude od nové golfové sezony sloužit jako klubovna. Kromě hudebního doprovodu, o který se postarali skupina Jazzika a trio Inflagranti, měli hosté jedinečnou příležitost si budoucí golfový klub, který právě dokončuje svou finální podobu, prohlédnout. I přes nepříznivé chladné počasí se den opravdu vydařil a jsme moc rádi, že jsme si tak mohli společně užít poslední hrací den v sezóně 2021.

Vítězem se stal tým ve složení pan Jiří Hluchý, pan Matyáš Cejnar a pan Tomáš Cejnar s dosaženým skóre 58 ran NETO.

Na druhém místě se umístil pan Jonáš Filgas, pan Rostislav Filgas, pan Karel Miškovský mladší a pan Karel Miškovský starší s dosaženým skórem 58.1 ran NETO.

Třetí místo vyhráli hráči pozvaní od našeho sponzora LEXUS ve složení pan Jakub Květoň, pan Zdeněk Pohlreich, pan Petr Hromádka a pan Filip Pacan s dosaženým skórem 58.5 ran NETO.

Čtvrté místo obsadil pan Tomáš Vodseďálek, pan Luboš Bílek, pan Jiří Březina a pan Tomáš Pecháček s výsledkem 59 ran NETO.

Na pátém místě se s dosaženým skórem 59.1. ran NETO umístil pan Zdeněk Jehlička, pan Filip Tenkl, pan Petr Dědek mladší a pan Paul Dennis.

Šesté, poslední oceněné místo, získal pan Jiří Krása, paní Karolína Krásová, paní Kateřina Krásová a pan Tomáš Tesař s výsledkem 59.7 ran NETO.

Děkujeme všem našim partnerům: Lexus, Sans Souci Lighting, Bang & Olufsen Česká republika, Augustine Hotel Prague, Bars&Kai, Čokoláda Steiner & Kovarik, Wineshop, Květinářství Černý Tulipán, Filicori Zecchini CZ & SK. Moc si této podpory vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Sponzoři