Skip to Main Content
Please enable JS

Novinky

 

Novinky z PGA National Czech Republic jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů.
Otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro

Ve čtvrtek 19. 5. otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro. Přímo na náměstí v Oaks Prague se hosté mohou zastavit v prvotřídním bistru a obchodě s prémiovými italskými produkty a surovinami. V obchodě je k dostání denně čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, výběr sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. A nejen to, golfisté se mohou těšit na autentickou italskou kuchyni, založenou na čerstvosti a vysoké kvalitě ingrediencí. Z rozmanitého menu si vybere každý, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu i na místní terase. Bistro bude otevřeno každý týden od 9:00 hod. od neděle do čtvrtka. Zavírá ve 21:00 hod., v pátek a sobotu ve 22 hod. Parkování je k dispozici přímo na místě.


 Nová příjezdová cesta

Máme radost, že vám můžeme oznámit otevření nové příjezdové cesty na golfové hřiště díky hlavnímu kruhovému objezdu, který vás zavede přímo na náměstí Oaks Prague. Cestou se můžete zastavit, jak v nově otevřeném La Bottega Oaks Deli Bistru, tak i v Oaks Prague Sales Centru, kde vám tým poskytne veškeré informace dalšího vývoje projektu Oaks Prague.

 


 

 

Členské turnaje
V reakci na vaši zpětnou vazbu v loňském roce s radostí oznamujeme novinky k členským turnajům, které pro vás připravujeme na sezonu 2022.

Callaway Match play
Plánujeme pro vás „Callaway Match play“, který bychom rádi zahájili začátkem května. Přihlášení je možné do 28. dubna. Hrát se budou dvě kategorie (muži, ženy) na vyrovnání HCP. Losování hráčů proběhne na konci dubna s tím, že si hráči termíny odehrání domlouvají mezi sebou. Začneme soutěží ve skupinách, která určí postupující hráče do závěrečného vyřazovacího kola. Partnerem akce bude Callaway Golf, poskytující skvělé ceny během této soutěže, která jak pevně věříme, se stane pravidelnou každoroční událostí.

 Member Mixer by Galerie Kozí
Každý čtvrtek odpoledne plánujeme zábavné miniturnaje na devět jamek v různých formátech během sezony. Přihlásit se můžete jako jednotlivci, dvojice či skupiny. Po hře se můžete těšit na vyhlášení nejlepších hráčů. Začínáme již 5. května a cannon start bude každý týden od 16 hod.

Sunday Oaks Cup by La Bottega
Kazdou neděli od 10 hod budeme pořádat členské turnaje na úpravu HCP. Tee Time si můžete zarezervovat přímo na recepci nebo emailu golf@oaksprague.cz. Všichni naši členové si mohou vzít hosta, který je registrovaný jako hráč na CGF, a může se tak zúčastnit turnaje u nás po zaplacení startovného a fee „host člena“. Po odehrání turnajů v každém týdnu bude následovat předání cen a na konci sezony vyhlásíme také celkového vítěze. V případě zájmu o přihlášení na výše zmíněné turnaje, kontaktujte prosím přímo tým na recepci nebo napište email na: golf@oaksprague.cz. Těšíme se na vás.


 Zahájení golfové sezóny 2022

Golfová sezóna na PGA National Czech Republic začíná v pátek 1.4.2022. Svůj Tee Time si můžete rezervovat přímo na našich webových stránkách nebo telefonicky na čísle +420 731 615 846.

Pro veřejnost je rezervace Tee Time možná 16 dní dopředu, pro naše členy 30 dní dopředu.

Těšíme se až Vás zde opět přivítáme.
Tým PGA National Czech Republic

 


 Prodej členství zahájen

Zahájení golfové sezóny se rychle blíží a my pro vás máme novou informaci týkající se členství. Aktuálně je k prodeji omezený počet členství na PGA National Czech Republic.

Pokud se chcete stát členem na nejlepším hřišti v české republice a máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na golf@oakspraue.cz nebo telefonním čísle +420 731 615 846.

 


 Práce na golfové klubovně

V nebřenickém zámečku intenzivně probíhají zejména interiérové práce. V místě budoucí restaurace s otevřenou kuchyní probíhá instalace gastro vybavení. Na venkovních fasádách se realizují závěrečné dvou odstínové malby. Objekty přiléhající ke golfovému parkovišti byly odstraněny a probíhají zde terénní úpravy.

 

NAČÍST DALŠÍ