Skip to Main Content
Please enable JS

Novinky

 

Novinky z PGA National Czech Republic jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů.Zvýhodněné fee a soutěž pro golfistky během června

Pro všechny golfistky jsme připravili speciální cenu green fee v průběhu celého června 2023.

Fee: 18 jamek: 2 500,- CZK, 9 jamek 1 500,- CZK.

Cena zahrnuje welcome drink a výtečné tiramisu v La Finestra klubové restauraci.

Dámy, přijďte si zahrát na nejlepší hřiště v České republice a soutěžte s námi.

Vyhrát můžete:

produkty od luxusní přírodní kosmetiky YAGE Organics, v celkové hodnotě 8 750,- CZK
piknikovou sadu a šampaňské od značky Piper
golfovou lekci s naším PGA trenérem Pavlem Pokorným

Jak můžete vyhrát?

Dejte do příběhu na sociálních sítích jednu fotografii z vašeho dne u nás
Označte @pganationalcr a @lafinestraoaks

Na konci měsíce vylosujeme jednu z vás. Přejeme hodně štěstí a vidíme se na hřišti.

Pro přihlášení nás prosím kontaktujte na emailu: golf@oaksprague.cz nebo telefonním čísle +420 731 615 846.


 

Charitativní turnaj ALSA

Minulý týden u nás proběhl charitativní turnaj na podporu neziskové organizace ALSA, z.s. ve spolupráci s naší ambasadorkou Klárou Davidson Spilkovou. Díky turnaji se podařilo vybrat 161 500 Kč, které pomohou pacientům s ALS (amyotrofická laterální skleróza). Moc děkujeme všem za účast a jsme rádi, že jsme mohli pomoci společně.


 BMW partnerem PGA National Czech Republic

Máme radost, že můžeme oznámit partnerství s BMW Česká republika. Hosté využívající klubovnu v nově zrekonstruovaném zámku a golfové hřiště budou mít nově přístup k dobíjecím stanicím pro elektromobily a pro všechny členy PGA National Czech Republic budou v rámci spolupráce připraveny testovací jízdy vozů BMW, speciální ceny pro účastníky turnaje, zvýhodněné ceny vozů z nabídky BMW a možnost účasti na mezinárodních akcích BMW. OAKS Prague bude také místem, kde se 26. září uskuteční národní finále BMW Golf Cup 2023, největšího golfového turnaje pro amatérské hráče na světě. Na fotografii zleva: Jakub Dlouhý (Marketing Director, Kaprain), Jan Kolací (Real Estate - Finance, Kaprain), Petr Medvedík (CFO, Member of Board of Directors, Arendon), Maciej Galant (Managing Director, BMW Czech Republic), Paul Dennis (Director of Golf, PGA National Czech Republic).


Otevření sezony 2023

Pro veřejnost otevíráme hřiště 2. dubna. Pokud chcete získat nejlepší možné ceny, rezervujte si svůj tee time zde. Ceny jsou během týdne rozdílné a v odpoledních hodinách jsou navíc zvýhodněné, takže si všichni mohou užít nejlepší golfový zážitek v regionu.


PGA National Czech Republic v Oaks Prague vyhlášeno nejlepším golfovým hřištěm České republiky 2022

S potěšením vám oznamujeme, že jsme získali ocenění „Nejlepší hřiště v České republice 2022“ v mezinárodní soutěži World Golf Awards. Hřiště navržené Kylem Phillipsem, které je pod správou Troon Privé, obhájilo tento titul na World Golf Awards již potřetí v řadě a v roce 2020 získalo také titul “Europe's Best Golf Course“. Rádi bychom poděkovali všem, kteří pro nás hlasovali. Vážíme si vaší podpory v letošním roce. Budeme i nadále určovat standardy v regionu a poskytovat našim členům i hostům ty nejlepší golfové zážitky.


 Otevření nové golfové klubovny

Renovace historického zámku byla dokončena a v sobotu 1.října jsem otevřeli novou klubovnu. Pevně věříme, že tato událost je dalším milníkem, který podpoří jedinečný zážitek ze hry na nejlepším hřišti v České republice. Těšíme se na vás.

 


 Přijďte si zahrát a podpořit při tom dobrou věc

Golf, stejně jako jiné sporty, jde ruku v ruce se zdravým způsobem života. Jelikož si i my v PGA National Czech Republic uvědomujeme důležitost prevence a pravidelné péče o zdraví, rozhodli jsme se stejně jako v loňském roce popdořit dobrou věc. Tentokrát jsme vybrali projekt Bellis - mladé ženy s rakovinou prsu. Bellis se zaměřuje na pomoc a podporu mladých pacientek v produktivním věku, které procházejí nebo prošly léčbou spojenou s nádorovým onemocněním prsu a také na význam pravidelné prevence a včasného záchytu tohoto onemocnění.

Z každého startovného našich hráček v měsíci říjnu se v rámci Breast Cancer Awareness Month zavazujeme darovat 500 Kč této neziskové organizaci. Breast Cancer Awareness Month není jen obyčejným měsícem v roce, je symbolem společné a smysluplné pomoci. Rádi byste se dozvěděli více o Bellis a podpořili je?

Stačí se podívat na web organizace: www.bellisky.cz/o-nas/

 Skupina KAPRAIN vstoupila do projektu Oaks Prague

Investiční skupina KAPRAIN vstoupila do projektu Oaks Prague. Kaprain získává majoritní akciový podíl ve společnosti ARENDON a.s., zatímco dosavadní jediný akcionář Bohumil Koutník si ponechá zbylý menšinový podíl.

„Do projektu Oaks Prague vstupujeme s jednoduchým cílem – maximálně využít a dále rozvíjet jeho potenciál a díky tomu vybudovat jedno z nejpříjemnějších míst k životu v okolí Prahy,“ přibližuje Jan Kozler, ředitel developmentu skupiny Kaprain, a doplňuje: „Jedná se totiž o projekt, který obohatí život nejen rezidentům, ale i všem v jeho širokém okolí.“

Skupina Kaprain získala majoritní podíl v projektu od privátního investora Bohumila Koutníka, kterému již dříve poskytla částečné financování na koupi projektu od předchozích zahraničních majitelů. „Jsem rád, že se mi podařilo pro další rozvoj tohoto výjimečného realitního projektu získat renomovaného, zkušeného a kapitálově silného partnera v podobě skupiny Kaprain,“ uzavírá Bohumil Koutník.

 


 Měsíc červenec patří rodinám na golfu

Měsíc rodiny na golfu je tady a my všem školákům přejeme krásný začátek prázdnin!
Rodiče, vezměte své děti a přijďte k nám na golf. Během července jsme pro vás připravili zvýhodněné podmínky pro hru: Dítě, které přijde v doprovodu rodiče, který platí plné fee, má hru zdarma (zvýhodnění platí na jedno dítě s rodičem, každý den od 12:30 hod.)

 


 Rodinný víkend na golfu s tréninkem a hrou

Prázdniny jsou za dveřmi a my jsme pro vás přichystali rodinný víkend. Na co se můžete těšit? Trénink krátké i dlouhé hry na drivingu a cvičných plochách včetně puttování a herní strategie. Následovat bude hra na 9 jamek, kde budete soutěžit o ceny značky Filicori. Po hře se můžete těšit na oběd v La Bottega Oaks Deli Bistru na náměstí Oaks Prague.
Kdy: 27. 8. –28. 8. (sobota - neděle) od 9 - 15 hod.
Cena: 8 200,- CZK (cena je za jednoho rodiče s dítětem včetně oběda po hře)
Přijďte s rodinou a užijte si víkend plný golfu a zábavy. V případě zájmu o přihlášení kontaktujte Pavla Pokorného na emailu ppokorny@oaksprague.cz nebo mobilním čísle + 420 724 222 670.

 


 Červen patří golfistkám

Pro všechny golfistky jsme připravili speciální cenu green fee v průběhu celého června 2022, cena zahrnuje i welcome drink. Přijďte si zahrát na nejlepší hřiště v České republice a Evropě.
Fee: 18 jamek – 2 500 Kč, 9 jamek – 1 500 Kč
Pro přihlášení nás prosím kontaktujte na emailu: golf@oaksprague.cz
nebo telefonním čísle +420 731 615 846

 


 Callaway Fitting Day

V sobotu 11. června od 10 do 16 hod. jsme pro vás připravili Callaway Fitting Day. Cena na osobu je 1 000 Kč/1 hod. V případě nákupu holí, vám bude poplatek za fitting vrácen. Pro rezervaci je nutné kontaktovat Zdeňka Jehličku, Golf Events Coordinator na telefonním čísle: +420 777 668 822 nebo emailu zjehlicka@oaksprague.cz.

 Oaks Prague má českého vlastníka

Ve čtvrtek 26. 5. 2022 vstoupila projektová společnost EUROCAPITAL SE pražského advokáta a investora Bohumila Koutníka prostřednictvím akvizice společností skupiny ARENDON do developerského projektu Oaks Prague. Završením tohoto obchodu tak přechází celý projekt plně do českých rukou, kdy i s novým vlastníkem bude nadále realizována a rozvíjena původní koncepce.

 

Otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro

Ve čtvrtek 19. 5. otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro. Přímo na náměstí v Oaks Prague se hosté mohou zastavit v prvotřídním bistru a obchodě s prémiovými italskými produkty a surovinami. V obchodě je k dostání denně čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, výběr sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. A nejen to, golfisté se mohou těšit na autentickou italskou kuchyni, založenou na čerstvosti a vysoké kvalitě ingrediencí. Z rozmanitého menu si vybere každý, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu i na místní terase. Bistro bude otevřeno každý týden od 9:00 hod. od neděle do čtvrtka. Zavírá ve 21:00 hod., v pátek a sobotu ve 22 hod. Parkování je k dispozici přímo na místě.

 


 Nová příjezdová cesta

Máme radost, že vám můžeme oznámit otevření nové příjezdové cesty na golfové hřiště díky hlavnímu kruhovému objezdu, který vás zavede přímo na náměstí Oaks Prague. Cestou se můžete zastavit, jak v nově otevřeném La Bottega Oaks Deli Bistru, tak i v Oaks Prague Sales Centru, kde vám tým poskytne veškeré informace dalšího vývoje projektu Oaks Prague.

 


 

 

Členské turnaje
V reakci na vaši zpětnou vazbu v loňském roce s radostí oznamujeme novinky k členským turnajům, které pro vás připravujeme na sezonu 2022.

Callaway Match play
Plánujeme pro vás „Callaway Match play“, který bychom rádi zahájili začátkem května. Přihlášení je možné do 28. dubna. Hrát se budou dvě kategorie (muži, ženy) na vyrovnání HCP. Losování hráčů proběhne na konci dubna s tím, že si hráči termíny odehrání domlouvají mezi sebou. Začneme soutěží ve skupinách, která určí postupující hráče do závěrečného vyřazovacího kola. Partnerem akce bude Callaway Golf, poskytující skvělé ceny během této soutěže, která jak pevně věříme, se stane pravidelnou každoroční událostí.

 Member Mixer by Galerie Kozí
Každý čtvrtek odpoledne plánujeme zábavné miniturnaje na devět jamek v různých formátech během sezony. Přihlásit se můžete jako jednotlivci, dvojice či skupiny. Po hře se můžete těšit na vyhlášení nejlepších hráčů. Začínáme již 5. května a cannon start bude každý týden od 16 hod.

Sunday Oaks Cup by La Bottega
Kazdou neděli od 10 hod budeme pořádat členské turnaje na úpravu HCP. Tee Time si můžete zarezervovat přímo na recepci nebo emailu golf@oaksprague.cz. Všichni naši členové si mohou vzít hosta, který je registrovaný jako hráč na CGF, a může se tak zúčastnit turnaje u nás po zaplacení startovného a fee „host člena“. Po odehrání turnajů v každém týdnu bude následovat předání cen a na konci sezony vyhlásíme také celkového vítěze. V případě zájmu o přihlášení na výše zmíněné turnaje, kontaktujte prosím přímo tým na recepci nebo napište email na: golf@oaksprague.cz. Těšíme se na vás.


 

NAČÍST DALŠÍ