Skip to Main Content
Please enable JS

Novinky

 

Novinky z PGA National Czech Republic jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů.
Červen patří golfistkám

Pro všechny golfistky jsme připravili speciální cenu green fee v průběhu celého června 2022, cena zahrnuje i welcome drink. Přijďte si zahrát na nejlepší hřiště v České republice a Evropě.
Fee: 18 jamek – 2 500 Kč, 9 jamek – 1 500 Kč
Pro přihlášení nás prosím kontaktujte na emailu: golf@oaksprague.cz
nebo telefonním čísle +420 731 615 846


 Callaway Fitting Day

V sobotu 11. června od 10 do 16 hod. jsme pro vás připravili Callaway Fitting Day. Cena na osobu je 1 000 Kč/1 hod. V případě nákupu holí, vám bude poplatek za fitting vrácen. Pro rezervaci je nutné kontaktovat Zdeňka Jehličku, Golf Events Coordinator na telefonním čísle: +420 777 668 822 nebo emailu zjehlicka@oaksprague.cz.

 Oaks Prague má českého vlastníka

Ve čtvrtek 26. 5. 2022 vstoupila projektová společnost EUROCAPITAL SE pražského advokáta a investora Bohumila Koutníka prostřednictvím akvizice společností skupiny ARENDON do developerského projektu Oaks Prague. Završením tohoto obchodu tak přechází celý projekt plně do českých rukou, kdy i s novým vlastníkem bude nadále realizována a rozvíjena původní koncepce.

 

Otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro

Ve čtvrtek 19. 5. otevíráme La Bottega Oaks Deli Bistro. Přímo na náměstí v Oaks Prague se hosté mohou zastavit v prvotřídním bistru a obchodě s prémiovými italskými produkty a surovinami. V obchodě je k dostání denně čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, výběr sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. A nejen to, golfisté se mohou těšit na autentickou italskou kuchyni, založenou na čerstvosti a vysoké kvalitě ingrediencí. Z rozmanitého menu si vybere každý, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu i na místní terase. Bistro bude otevřeno každý týden od 9:00 hod. od neděle do čtvrtka. Zavírá ve 21:00 hod., v pátek a sobotu ve 22 hod. Parkování je k dispozici přímo na místě.

 


 Nová příjezdová cesta

Máme radost, že vám můžeme oznámit otevření nové příjezdové cesty na golfové hřiště díky hlavnímu kruhovému objezdu, který vás zavede přímo na náměstí Oaks Prague. Cestou se můžete zastavit, jak v nově otevřeném La Bottega Oaks Deli Bistru, tak i v Oaks Prague Sales Centru, kde vám tým poskytne veškeré informace dalšího vývoje projektu Oaks Prague.

 


 

 

Členské turnaje
V reakci na vaši zpětnou vazbu v loňském roce s radostí oznamujeme novinky k členským turnajům, které pro vás připravujeme na sezonu 2022.

Callaway Match play
Plánujeme pro vás „Callaway Match play“, který bychom rádi zahájili začátkem května. Přihlášení je možné do 28. dubna. Hrát se budou dvě kategorie (muži, ženy) na vyrovnání HCP. Losování hráčů proběhne na konci dubna s tím, že si hráči termíny odehrání domlouvají mezi sebou. Začneme soutěží ve skupinách, která určí postupující hráče do závěrečného vyřazovacího kola. Partnerem akce bude Callaway Golf, poskytující skvělé ceny během této soutěže, která jak pevně věříme, se stane pravidelnou každoroční událostí.

 Member Mixer by Galerie Kozí
Každý čtvrtek odpoledne plánujeme zábavné miniturnaje na devět jamek v různých formátech během sezony. Přihlásit se můžete jako jednotlivci, dvojice či skupiny. Po hře se můžete těšit na vyhlášení nejlepších hráčů. Začínáme již 5. května a cannon start bude každý týden od 16 hod.

Sunday Oaks Cup by La Bottega
Kazdou neděli od 10 hod budeme pořádat členské turnaje na úpravu HCP. Tee Time si můžete zarezervovat přímo na recepci nebo emailu golf@oaksprague.cz. Všichni naši členové si mohou vzít hosta, který je registrovaný jako hráč na CGF, a může se tak zúčastnit turnaje u nás po zaplacení startovného a fee „host člena“. Po odehrání turnajů v každém týdnu bude následovat předání cen a na konci sezony vyhlásíme také celkového vítěze. V případě zájmu o přihlášení na výše zmíněné turnaje, kontaktujte prosím přímo tým na recepci nebo napište email na: golf@oaksprague.cz. Těšíme se na vás.


 

NAČÍST DALŠÍ